Autoryzowany serwis kotłów, pieców gazowych i olejowych firmy Vaillant

logo vaillant

Historia Vaillant sięga roku 1874, kiedy firma została założona przez Johann Vaillant w Remscheid, Niemcy. Od tamtej pory, Vaillant jest liderem w technologii branży ogrzewania i wentylacji.

Jedna Niedziela Wielkanocna, a przeglądając czasopisma, Johann Vaillant widzi obraz zająca wylęgania się z jaja - i od razu wie, że zając będzie jego znakiem firmowym. Ten znak towarowy został zmodernizowany kilka razy w ciągu roku, a obecnie jest najbardziej znanym logo w dziedzinie techniki grzewczej w całej Europie.

Vaillant Group International GmbH reprezentuje wszystkie marki firmy w krajach, w których do tej pory nie odrębną spółką sprzedaży Vaillant Group jest prezentowane.Celem jest opracowanie nowych i istniejących rynków dla firmy. Odp biuro sprzedaży. Oddział w Mińsku i Dubaju, a także przedstawicieli handlowych w Portugalii i Finlandii obsługuje tego celu miejscu.

Vaillant jest światowym liderem w dziedzinie ogrzewania i wentylacji. Vaillant oferuje swoim klientom na całym świecie ekologiczne i energooszczędne systemy ogrzewania i wentylacji oparty głównie na odnawialnych źródłach energii.

Vaillant Group International GmbH jest spółką zależną w 100% od Grupy Vaillant z siedzibą w Remscheid, Niemcy.Vaillant Group została założona w 1874 roku i nadal jest w 100% własnością rodziny.

tel. 501 096 610